Odsłony: 561

Koleżanki i Koledzy, Szanowni Państwo !

Na zaproszenie telewizji regionalnej TVP 3 Katowice, do tamtejszego studia zostali zaproszeni przedstawiciele naszego UTW, by uczestniczyć w niedzielnej audycji (23.01.2022, o godz. 11-tej) - "Senior na fali". Już sam fakt zaproszenia jest sukcesem naszej studenckiej społeczności. Ktoś dostrzegł naszą aktywność i zareklamował ją w gremium decyzyjnym. Telewizji.

Czy nasza obecność przysłużyła się dobremu przedstawieniu naszych osiągnięć i efektów, codziennej pracy i aktywności, całej społeczności Knurowskiego UTW, można będzie jeszcze raz ocenić w najbliższy piątek - 28 stycznia br, o godz. 8-mej, w powtórce audycji (TVP 3 Katowice). Można też zobaczyć nagrany program na stronie TVP -3 Katowice. W zakładce - programy>społeczeństwo>senior na fali>senior na fali 23.01.2022.

Piękny spektakl "Utewuś" - "Kolędnicy z Zagajowa" Niestety musieliśmy odwołać "Kolędowanie" i tym samym nie mogliśmy zobaczyć na żywo "Kolędników z Zagajowa". Może uda się nam to zrobić przed wykładem - 2.02.2022. Ale już teraz można ich zobaczyć na stronie 'Iknurow", w zakładce "Kolędnicy z Zagajowa".

Dzieje się !!!