ukash kart |
Wpisany przez Krystyna   
sobota, 03 listopada 2018 18:34

SEKCJA TURYSTYKI

Poniżej podaję informację jaką otrzymałam od Biura HUBTOUR. W zakładce "Nasze zainteresowania" link "Turystyka" zamieściłam kilka programów proponowanych wycieczek, oczywiście jest ich więcej. Co najważniejsze, i na to zwracam uwagę, że są one dla dowolnej liczby chętnych i w cenie wyjazd z Knurowa!


HUBTOUR Biuro Turystyczne

W nawiązaniu do rozmowy telefonicznej przesyłam przygotowane propozycje wycieczek na 2019 rok dla Państwa UTW.

Jesteśmy koncesjonowanym biurem turystycznym, organizatorem autokarowych wycieczek po Europie obecnym na rynku od 1994 roku.

Posiadamy własne  autokary o podwyższonym standardzie (zdjęcie w załączeniu).

Ofert jest dość dużo ale przesyłam po to aby wybrać 3-4 kierunki maksymalnie i pod ich kątem zachęcać słuchaczy.

Wśród ofert jest Truskawiec na lato 2019 oraz wiele innych standardowych kierunków jak Włochy, Hiszpania lub mniej znanych jak Szwajcaria, kraje nadbałtyckie, Lazurowe Wybrzeże czy Sardynia lub Majorka.

Oferty są dla dowolnej liczby chętnych, oczywiście z wyjazdem od Państwa w cenie - z Knurowa.

W swojej ofercie mamy wycieczki po wielu regionach Europy np. Truskawiec, Sardynia, Hiszpania, Sankt Petersburg, Chorwacja, Włochy, Norwegia, Bułgaria, Francja, Wielka Brytania, Grecja, Rumunia, Portugalia, i wiele innych.

Proszę o informację w niedługim czasie, które oferty będą Państwo interesować to zrobię rezerwację ze względu na duże zainteresowanie.

Rozumiemy, że w obecnych czasach możecie mieć Państwo obawy i wątpliwości co do wiarygodności biur podróży,  przesyłam kontakty organizacji seniorskich, dla których organizowaliśmy już różne wycieczki. (Nie publikuję, mam je u siebie, dla zainteresowanych udostępnię w każdej chwili)

W sumie współpracuje z nami ok. 100 Uniwersytetów Trzeciego Wieku oraz ok. 30 Związków Emerytów w całej Polsce.

W programach wycieczek Biuro podało datę wpłaty zaliczek, które uległy zmianie ... do 10 grudnia.

Krystyna Janicka-Dubiel

tel.: 602 626 692

 
free pokerfree poker