ukash kart |
Artykuły
czwartek, 07 marca 2013 12:52

 

 
„To co głęboko leży nam na sercu, to skuteczne leczenie chorób serca. Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii w Zabrzu powstała z założeniem realizacji tego celu przy pomocy nowoczesnych, samodzielnie opracowanych metod. Pozwalam sobie wyrazić nadzieję że wysiłki w tym kierunku uznacie Państwo za celowe i godne wsparcia”. 
                                 prof. Zbigniew Religa
                                     Założyciel Fundacji   
 
 
 
 
 
 
 Witam Studentów UTW
W dniu 1 marca 2013 odbyła się zapowiadana konferencja naukowa poświęcona postępom bioinżynierii i biotechnologii medycznej pn. „BioMedTech Silesia 2013” a dotycząca interesujących prac z obszarów technicznych, biologicznych i medycznych, związanych z ratowaniem ludzkiego życia i zdrowia. 
Usłyszeliśmy relacje osób z przeszczepami serca o trudnych chwilach ich choroby ale i o zmianie w  życiu po przeszczepach. Otrzymaliśmy  wiele interesujących  informacji z  zakresu prac prowadzonych w  Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi  w Zabrzu
Poznaliśmy wspaniałych ludzi dbających o nasze zdrowie i to nie tylko lekarzy ale i inżynierów i biologów . Mogliśmy się zapoznać z ich dorobkiem uczestnicząc w pokazach funkcjonowania robotów i innych urządzeń stosowanych w kardiochirurgii.  
 
Zainteresowanych  powyższym  tematem odsyłamy do  www.frk.pl
 
nadesłała Nadzia Z.
 
free pokerfree poker