Aktywny Senior na topie

 

Projekt: „ Aktywny Senior na topie„ jest współfinansowany ze środków Gminy Knurów.

 

Celem projektu jest zwiększenie udziału osób starszych w aktywnych formach spędzania czasu wolnego. W ramach programu proponujemy spacery Nordig Walking w Leśnym Zaciszu, gimnastykę relaksacyjną w klubie Fitnes oraz pod hasłem "Śpiewać każdy może" piosenkę biesiadną.

Zapisy studentów chętnych do skorzystania z projektu przyjmujemy w sekretariacie uniwersytetu ul. Wilsona 10 I piętro /budynek PCK/ Rozpoczynamy 1 września.

Chcesz aktywnie spędzać czas. Dołącz do nas już dziś. Czekamy !!!

Organizatorzy: Zarząd Knurowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

 

Zakończenie projektu "Aktywny Senior na Topie"

Zakończenie projektu "Aktywny Senior na Topie" współfinansowanego przez Gminę Knurów miało miejsce 30 listopada, a rozliczenie merytoryczne i finansowe jest w trakcie. Zajęcia cieszyły się wielkim zainteresowaniem seniorów, którzy chętnie uczestniczyli w gimnastyce relaksacyjnej, Nordic Walking oraz w wesołych spotkaniach wokalno - muzycznych. Projekt zakończył się Biesiadą Śląską.O wspaniałą atmosferę zadbał wodzirej, który prowadził humorystyczne konkursy z nagrodami oraz wspólny śpiew i zabawę. Każdy uczestnik projektu otrzymał pamiątkowe zdjęcie uwieczniające jego udział w projekcie. Mimo ,że program zakończył się studenci postanowili kontynuować zajęcia co spowodowało powstanie nowych sekcji zainteresowań na Knurowskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku.